FILMY

Animacja „Iluzjoniści” potrzebuje wsparcia!

iluzjoniści 1Sebastian Kwidziński i Marcin Roszczyniała realizują krótkometrażowy film animowany pt. Iluzjoniści. „Historia rozgrywa się u schyłku XIX wieku. W świecie, w którym magia cyrku oraz sztuka iluzji zawładnęły wyobraźnią ludzi, poznajemy trzech bohaterów. Są to iluzjoniści: Jodlowski (Jan Peszek), Majewicz (Jerzy Bończak) oraz Pan Parówkarz (Stanisław Tym). Spotykają się, jak co roku, na festiwalu magii cyrku. Rozgrywka, jaką toczą między sobą, przynosi nieoczekiwany finał.” Tak o filmie piszą autorzy, którzy poszukują środków na profesjonalną realizację swojego pomysłu.

„Aby zrealizować film na profesjonalnym poziomie, potrzebujemy środków do zrobienia kolejnych 30 postaci występujących w filmie oraz zbudowania scenografii. Zależy nam na jak najlepszym efekcie plastycznym. Po zakończeniu zdjęć chcemy zrobić: montaż, korekcję barwną, dźwięk, autorską muzykę do filmu oraz miks całości. Żeby zrobić to profesjonalnie, potrzebne są pieniądze. Jeśli uda się pozyskać więcej niż zaplanowaliśmy wypożyczymy na okres zdjęciowy sprzęt motion control, oświetlenie dedo light oraz lepsze jakościowo obiektywy.”

Film, realizowany metodą poklatkową, zapowiada się bardzo ciekawie. O powadze projektu świadczy fakt, że postaciom swoich głosów użyczyli świetni polscy aktorzy: Jan Peszek, Stanisław Tym, Jerzy Bończak.

Autorzy gromadzą fundusze niezbędne do dalszej pracy. Informacje o projekcie i o sposobie wspierania działań ekipy można znaleźć na stronie https://polakpotrafi.pl/projekt/iluzjonisci. Zachęcam też do odwiedzenia profilu animacji na facebooku https://www.facebook.com/Iluzjonisci.

____________________________________

Facebook: Klub Filmowy Obraz i Dźwięk

Twitter: @klubfilmowy

____________________________________

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *