VARIA,  Wydarzenia

Konkurs „Strategie pomagania innym w kinematografii polskiej i światowej”

Instytut Pracy Socjalnej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie wraz z portalem internetowym Filmowo.net, ogłaszają I Ogólnopolski Konkurs dla studentów i doktorantów na pracę pisemną z cyklu „Kwestie społeczne we współczesnej kulturze popularnej”, pod hasłem: STRATEGIE POMAGANIA INNYM W KINEMATOGRAFII POLSKIEJ I ŚWIATOWEJ.

Celem konkursu jest wyłonienie laureatów, którzy wykażą się interesującą analizą sposobów pomagania drugiemu człowiekowi, zawartą w obrazach filmowych. Wykorzystując interdyscyplinarność zagadnienia oraz formę pisemną, organizatorzy liczą na pogłębienie zainteresowań uczestników konkursu strategiami niesienia pomocy innym, znajomości sztuki filmowej, zdolności warsztatu pisarskiego oraz uwrażliwienia na kwestie wsparcia społecznego.

Konkurs jest przeznaczony dla studentów i doktorantów wszystkich uczelni wyższych w Polsce, niezależnie od trybu studiowania.

Oprócz licznych nagród rzeczowych oraz możliwości wydania najlepszych prac w publikacji naukowej, w konkursie są do zdobycia następujące nagrody: 1. miejsce – 1000 zł; 2. miejsce – 500 zł; 3. miejsce – 300 zł; 4. miejsce – 200 zł; 5. miejsce – 100 zł.

Czas trwania konkursu: 15 listopada 2016 r. – 15 kwietnia 2017 r.

Szczegóły konkursu i regulamin dostępne są na stronie www.strategie.filmowo.net.

Klub Filmowy Obraz i Dźwięk jest patronem medialnym Konkursu.

_____________________________________

Instagram: @klubfilmowy
Twitter: @klubfilmowy
Pinterest: Klub Filmowy Obraz i Dźwięk
_____________________________________

 

Jeden komentarz

  • Hosting

    Do 15 kwietnia 2017 r. trwa nabor zgloszen w ramach I edycji konkursu na prace pisemna z cyklu „Kwestie spoleczne we wspolczesnej kulturze popularnej” pod haslem „Strategie pomagania innym w kinematografii polskiej i swiatowej”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *