Camerimage,  FESTIWALE

PLAKAT EnergaCAMERIMAGE 2022

Dokładnie za pół roku, 12 listopada 2022 r. rozpocznie się jubileuszowa, 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego EnergaCAMERIMAGE.

Z tej też okazji prezentujemy jubileuszowy layout festiwalowego plakatu, autorstwa Piotra Jabłońskiego, którego graficzna metafora zamyka opowieść zawartą w jego poprzednich kreacjach dla edycji z 2017 i 2019 roku.

Sprowadzone ponownie do Torunia żaby, szczególnie te złote, zadomowiły się w nim na dobre, aby to właśnie tutaj hucznie świętować jubileusz 30-lecia największego w Polsce, międzynarodowego festiwalu filmowego, którego są symbolem.

Przy dźwięku znanego i tak charakterystycznego dla EnergaCAMERIMAGE muzycznego motywu, poprawiają ostatni element nienagannej garderoby, by wkrótce stać się bohaterkami gal i powędrować do naszych najznamienitszych laureatów.

W tym skomplikowanym i nieprzewidywalnym świecie, prawdziwym, dumnym zwycięzcą zawsze pozostaje Złota Żaba, będąca festiwalowym uosobieniem wrażliwości, piękna, mądrości zawartej w filmowych historiach i współodczuwania z drugim człowiekiem.

30. Międzynarodowy Festiwal Filmowy EnergaCAMERIMAGE odbędzie się w dniach 12-19 listopada 2022 roku w Toruniu.

[Informacja prasowa www.camerimage.pl]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *