Koncerty,  MUZYKA FILMOWA,  Wydarzenia

Koncert Muzyki Filmowej w CKK Jordanki w Toruniu

muzyka-filmowa01Odkąd po raz pierwszy usłyszałam filmowe tematy wykonywane na żywo przez orkiestrę i solistów, uzależniłam się od tej formy spędzania czasu. Dlatego 23 września ponownie wybieram się na koncert muzyki filmowej, tym razem zorganizowany w moim pięknym Toruniu.

Miejsce, w którym odbędzie się koncert, zostało uznane za jeden z 7 cudów Polski w 6. edycji rankingu National Geographic. Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki ma rzeczywiście nieprzeciętną bryłę i wnętrza, zaś szczególną atmosferę tej budowli podkreśla połączenie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych z elementami tradycyjnych konstrukcji.

Koncert Muzyki Filmowej wykona Toruńska Orkiestra Symfoniczna oraz soliści: Patrycja Gola (wokal), Janusz Szrom (wokal) i Michał Ciesielski (gitara elektryczna, gitara akustyczna). Artystów poprowadzi dyrygent Maciej Sztor. Gospodarzem wieczoru będzie zaś Hirek Wrona.

W programie koncertu znalazły się utwory z takich filmów, jak James Bond, Gladiator, Star Trek, Gwiezdne wojny, Man of Steel, Mission Impossible. 

Bilety dostępne są na stronie www.tos.bilety24.pl.

(Po koncercie zaś zapraszam na wieczorny spacer po moim pięknym Toruniu!)

_____________________________________

Instagram: @klubfilmowy
Twitter: @klubfilmowy
Pinterest: Klub Filmowy Obraz i Dźwięk
_____________________________________

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *