VARIA

Moja pierwsza prasowa publikacja (Twoja Muza)!

Morricone1Klub Filmowy Obraz i Dźwięk obchodzi wkrótce swoje trzecie urodziny. W prezencie dostałam coś, o czym już od dłuższego czasu nieśmiało marzyłam. Redakcja czasopisma Twoja Muza, poświęconego muzyce poważnej, zamówiła u mnie dwa teksty. Jeden dotyczy koncertu Ennio Morricone w Krakowie oraz sylwetki kompozytora, drugi traktuje o ścieżkach dźwiękowych nominowanych w tym roku do Oscara. Oba artykuły (łącznie 5 stron) ukazały się w kwietniowo-majowym numerze pisma. Jednocześnie teksty zostały opublikowane na stronie internetowej www.twojamuza.pl.

Przyznam, że publikacja sprawiła mi ogromną satysfakcję! Zobaczyć swoje nazwisko i tekst w pachnącym farbą drukarską czasopiśmie to wielka przyjemność! Nie wiem, czy ten debiut będzie początkiem większej przygody, czy tylko jednorazowym, ale niezwykle miłym epizodem dziennikarskim. Jakkolwiek się jednak nie stanie, radości, jaką teraz czuję, nikt mi już nie zabierze!

Czasopismo Twoja Muza skierowane jest do uczniów i studentów szkół artystycznych, ich rodziców, nauczycieli i profesorów. Ma być przewodnikiem i poradnikiem w edukacji muzycznej. To szczęśliwy zbieg okoliczności, bo właśnie w zeszłym roku moja starsza córcia rozpoczęła naukę w pierwszej klasie Zespołu Szkół Muzycznych. Uczy się grać na fortepianie i całkiem dobrze jej idzie! Okazuje się więc, że profil czasopisma odpowiada naszym zainteresowaniom.

Zachęcam więc do lektury artykułów – w formie tradycyjnej lub elektronicznej.

_____________________________________

Facebook: Klub Filmowy Obraz i Dźwięk

Twitter: @klubfilmowy

____________________________________

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *