VARIA

Rozstrzygnięcie Konkursu Urodzinowego!

konkurs-355pxWyobraźcie sobie, że znaleźliście się w wielkim, obcym mieście. Idziecie chodnikiem w tłumie pieszych. Na ulicach tłoczą się pojazdy. Wysokie budynki pną się do nieba, którego błękit przysłaniają szczyty wieżowców. Nie znacie tu nikogo. Błądzicie w tym wielkim hałasie już kilka godzin. Nagle słyszycie swoje imię. Ktoś z tłumu woła Was i chce, abyście do niego podeszli. Zaintrygowani kierujecie się w stronę nieznajomej osoby. Im bliżej jesteście, tym obcy coraz bardziej zdaje się Wam kogoś przypominać. Teraz stajecie z nim twarzą w twarz. I już wiecie, kto przed Wami stoi! To przecież…

Rocky Balboa, Batman, Hannibal Lecter (!), Kurt Wallander, Baltazar Gąbka, Tony Stark, ponownie Iron Man, znów Batman, Sherlock Holmes, Kubuś Puchatek oraz Tae-suk!

To właśnie tych bohaterów chcielibyście spotkać w wielkim, obcym mieście. Jestem bardzo ciekawa, jak potoczyłoby się Wasze życie po takim spotkaniu! Trudno przewidzieć, czy spacer z Hannibalem Lecterem zakończyłby się w jakiejś restauracji i czy wraz z Holmesem rozwiązalibyście kolejną zagadkę…

Wiem jednak na pewno, kto z Was otrzyma płyty DVD za najciekawsze uzasadnienie swojego wyboru. Oto wyniki Konkursu Urodzinowego Klubu Filmowego Obraz i Dźwięk!

Nagrody otrzymują: Magdalena Stolarczyk, Hanna Dziadyk oraz Emilia Sypniewska.

Płyty DVD powędrują do Was już po długim weekendzie!

Bardzo dziękuję pozostałym uczestnikom za tak liczny udział w konkursie. Mam nadzieję, że wszyscy bawiliście się dobrze, wymyślając historię z ulubionym bohaterem filmowym.

Do zobaczenia na www.klubfilmowy.com!

_____________________________________

Facebook: Klub Filmowy Obraz i Dźwięk

Twitter: @klubfilmowy

_____________________________________

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *